Staňte se úspěšným realitním makléřem! Více info na nezávazné schůzce.

 

Chcete být opravdu úspěšní?

Podnikejte s úspěšnou značkou!

Sníte o tom, že budete úspěšní, vyděláte si zajímavé peníze a přitom budete pány svého času? Nevyhovuje vám klasické zaměstnání s dohledem a neustálou kontrolou vašeho šéfa? Vyzkoušeli jste si profesi realitního makléře a nyní máte chuť se profesionalizovat a patřit k těm nejlepším? Zdá se vám, že z provizí, které vyděláte, vám zůstane spíše almužna? Začněte pracovat pro RE/MAX, nejúspěšnější síť realitních kanceláří v České republice i ve světě, díky které získáte roky prověřené know-how i zázemí silné nadnárodní firmy.

Proč právě s RE/MAXem?

• Naše síť roste v rámci celého světa nepřetržitě již 35 let a v současnosti RE/MAX působí v 80 zemích.

• RE/MAX je také největší a nejúspěšnější realitní síť, která jako jediná působí v celé Evropě.

• V České republice má RE/MAX dle nezávislé tržní studie nejznámější značku a největší tržní podíl s                největším počtem spokojených zákazníků.

• RE/MAX Česká republika disponuje 109 otevřenými kancelářemi s téměř 1200 makléři a v nabídce má v        průměru 12 000 unikátních nemovitostí.

V naší kanceláři RE/MAX A-City, rádi přivítáme nové kolegy nebo kolegyně, kteří již mají zkušenosti s prodejem nemovitostí, ale chtějí se dále rozvíjet. Díky silné marketingové podpoře značky RE/MAX budete mít k dispozici všechny možné nástroje, které vám budou při prodeji či pronájmu nemovitostí neocenitelnou pomocnou rukou. Můžete se zároveň spolehnout na to, že vám s každým obchodním případem pomůže naše asistentka. Našim makléřům také nabízíme velmi zajímavé podmínky pro provozování automobilu – včetně výhodného operativního leasingu.

Náš propracovaný systém školení vás uvede do fungování v RE/MAXu tak, abyste se co nejrychleji zorientovali. Můžete se vzdělávat i prostřednictvím intranetových stránek, kde máte k dispozici vzdělávací semináře na různá témata. V průběhu své kariéry v RE/MAXu můžete projít velmi širokou škálou tréninků a školení, které ze začínajícího makléře udělají třeba úspěšného majitele realitní kanceláře. Protože „sky is the limit“.

Pracujte pro sebe, ale ne sami! RE/MAX Go vám pomůže nastartovat vaši kariéru realitního makléře.

Na setkání s Vámi se těší:

Radim Ptáček

personalista/manager

mobil: +420 731 508 274